Донбас

Голова Авдіївської військово-цивільної адміністрації Павло Малихін відмовився відповідати російською провокаторам.

Представник ОРЛО в гуманітарній підгрупі ТКГ у Мінську Ольга Кобцева заявила, що списки осіб, які підлягають обміну, остаточно не узгоджені.

На розмінування територій в Луганській і Донецькій областях Україні знадобиться мінімум 10−15 років.

На блокпостах Донеччини за минулий тиждень затримали 25 осіб, які брали безпосередню участь у незаконних збройних формуваннях «ДНР».

За минулу добу противник провів 30 прицільних обстрілів позицій Збройних Сил України по усій лінії зіткнення. У результаті ворожих обстрілів 4 військовослужбовці сил АТО було поранено.

У суботу бойовики порушили перемир’я 10 разів, застосовуючи стрілецьку зброю, міномети та танкове озброєння.

Боєць 10-ї гірсько-штурмової бригади Андрій Добровольський загинув на Світлодарській дузі.

Жителі окупованих територій Донецької області скаржаться, що бойовики відбирають у них не тільки врожай, але техніку, майно і господарство.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Росія розмістила на Донбасі в чотири рази більше танків, ніж має британська армія.

Місія ОБСЄ заявляє, що за період з вечора 13 листопада по вечір 14 листопада зафіксувала 390 вибухів на Донбасі.

Кількість українців, які перебувають у полоні у бойовиків на окупованому Донбасі, зросла до 157 осіб.

На Донбасі бойовики, застосовуючи РСЗО «Град» і міномети,  обстріляли Бахмутку, один із снарядів знищив будинок мирних жителів.

А під мінометний вогонь бойовиків потрапив Павлопіль.

США представили Росії доповнення до запропонованого Кремлем варіанту резолюції щодо розміщення миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб почало роботу зі створення реєстру руйнувань у зоні проведення антитерористичної операції.