Архів: 05.04.2017

Рівненський міський суд обрав міру запобіжного заходу працівнику прокуратури Тернопільської області Ігорю Чайці.

«Укрзалізниця» запроваджує пряме залізничне сполучення між Києвом і східним Закарпаттям. Від 3 травня почне курсувати новий поїзд № 213/214 Київ — Солотвино, який проходитиме через Львів повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Головна військова прокуратура стягнула 18 млн грн штрафних санкцій з товариства з обмеженою відповідальністю "Вог Аеро Джет" за зрив постачання дизельного палива для потреб армії.

Близько 270 тисяч сирійців отримали право привезти своїх близьких до Німеччини.

Донецька фільтрувальна станція відновила роботу.

У Москві почався набір у масовку для участі в концерті на пам'ять про загиблих під час теракту в метро Санкт-Петербурга.

Начальник управління охорони історичного середовища Львівської міськради Лілія Онищенко розповіла «ВЗ» про незаконні забудови на площі Ринок

Семирічна дочка рекордсмена збірної України Анатолія Тимощука Ноа не спілкувалась із батьком під час останнього засідання суду у справі про розлучення футболіста.

Арештованого за вільнодумні поезії Тараса Шевченка намагалися врятувати чимало впливових людей

Іще в позаминулому столітті класик констатував: дороги і дурні – наші найбільші біди. Але нині ті наші співвітчизники, що відповідальні за стан автодоріг, - зовсім не дурні.

Керівник Представництва НАТО Александер Вінніков очікує, що у найближчі місяці в Україні відбудеться засідання Північноатлантичної ради Альянсу.

У Раді НБУ вважають, що очолити цю установу повинен макроекономіст.

Багатьох із них привезли українські тренери.

Акушера-гінеколога засудили за злочинну недбалість, внаслідок якої померла породілля.

14-річна дівчинка відчайдушно бореться за життя. Кожна переказана гривня на її лікування підвищує шанси на одужання.