ЄС: "Парламент має працювати без насилля та залякувань"

  • 14.10.2014, 18:45
  • 839

Про це йдеться у заяві голови представництва ЄС в Україні Яна Томбінського, розміщеній на сторінці відомства у Facebook.

"Я вітаю ухвалення сьогодні у Верховній раді України важливих законодавчих актів, зокрема закону "Про прокуратуру" і низки законів, які сприятимуть запобіганню з корупцією та боротьбі з нею. У тісних консультаціях з іншими партнерами ЄС оцінить ці закони, щойно вони будуть оприлюднені", — зазначено у повідомленні.

"Ці обнадійливі кроки в парламенті не повинні бути затьмарені бурхливими протестами, що відбуваються в Києві сьогодні. В демократичній країні парламент повинен бути в змозі обговорити законодавчі ініціативи без насильства і залякування", — підкреслив посол ЄС.

"Я закликаю українську владу продовжувати прогрес у впровадженні важливих реформ, включаючи конституційну реформу і децентралізацію, а також реформування судової системи та сектору безпеки. Європейський союз готовий підтримувати Україну в її зусиллях щодо проведення реформ", — зазначив Томбінський.

Нагадаємо, сьогодні Верховні рада ухвалила закон про прокуратуру, а також прийняла антикорупційну стратегію.

Водночас, як повідомляла "Українська правда", процес розгляду законопроектів у ВР супроводжувався мітингами під стінами парламенту із застосування димових шашок та вибухових пакетів.

Схожі новини