Передплатити Підтримати

ЧС-2018. Відбірний етап. Фінляндія - Україна 1:2.

Беседін рятує синьо-жовтих від ще однієї ганьби


Збірна України з великими труднощами виграла матч відбору до ЧС-2018 з Фінляндією (2:1). Підопічні Андрія Шевченка були близькими до повторення ганьби в товариському матчі з Мальтою. Уникнути другого ляпаса за кілька днів вдалося з великими труднощами.

Нинішня збірна Фінляндії - це навіть на середняк європейського футболу, а вже ближче до аутсайдерів. Але і теперішня збірна України - це напевно найслабкіша команда за своєю грою за останні років 20-ть. Отже, і побоювання за результат були досить аргументовані.

Найбільше турбував напад та оборона. У результаті усі страхи були втілені в життя. Перший тайм гри в Тампре - це майже повторення "мильної опери" з Мальтою. Відсутність бажання, абсолютно "сіра" гра півзахисту. Результат такоє гри - один постріл у площину воріт від Малиновського та удар головою від Селезньова - вище цілі.  

У Фінляндії моментів біля воріт П`ятова майже не було. Був лише удар з метрів 12-ти, але далеко від "рамки" воріт.

Другий тайм Шевченко розпочав без замін, але збірна забігала і заграла аресивніше в атаці. Нарешті в телекартинці з`явився Ярмоленко. Спочатку Андрій пробив з гарної позиції, але вище воріт. А через кілька хвилин Ярмоленко розпочав атаку після якої був забитий гол. 7-й номер збірної з флангу навісив в карний на Малиновського, котрий прийняв м`яч і пробив, але воротар Градецькі оформив сейв, а вже на добивання був першим Коноплянка, який і вразив порожні ворота - 0:1. До речі, Коноплянка провів чи не найкращий матч за збірну за останній рік.

Далі українська команда наступила на свої старі граблі - забила і збавила оберти. Фінляндія цим скористалася відразу. На 72-й хвилині після серії навісів та ударів в карному українців Ракицький вибивав круглого, і він влучив у поперечку воріт, а від неї відскочив у воротарський, де першим на м`ячі був Похьянпало, що і пробив П`ятова - 1:1. Знову помилка захисту. У моменті колив бив по воротах Похьянпало поруч були Степаненко та Коваленко, які навіть не спробували зіграти з фіном. Усі світлини А