BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

У Києві чоловік кинув гранату у маршрутку: минулося без постраждалих

  • 06.10.2025, 15:45
  • 234

У Києві чоловік кинув бойову гранату Ф-1 у бік маршрутного таксі, що виїжджало на маршрут. Минулося без постраждалих, нападника судитимуть

У Києві чоловік кинув гранату у маршрутку: обійшлося без постраждалих. Фото: Нацполіція
У Києві чоловік кинув гранату у маршрутку: обійшлося без постраждалих. Фото: Нацполіція

Про це повідомила поліція Києва.

За даними правоохоронців, нападник і сам є водієм маршрутки у приватній транспортній компанії.

Там розповіли, що близько 6-ї години ранку один зі співробітників фірми кинув вибуховий пристрій у бік маршрутного автобуса, що саме виїжджав на маршрут. Унаслідок цього стався вибух.

Минулося без постраждалих, але маршрутка зазнала механічних пошкоджень.

На місце події прибули слідчо-оперативна група, вибухотехнічна служба та працівники кінологічного центру поліції Києва. Правоохоронці затримали винуватця події, а також вилучили фрагменти бойової гранати Ф-1.

За даними поліції, затриманого 59-річного чоловіка раніше неодноразово притягали до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів. У Києві він проживав тимчасово.

Свої дії чоловік пояснив бажанням налякати одного з колег-водіїв, з яким він мав тривалий конфлікт.

Чоловіку оголосили підозру за:

  • ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України — хуліганство із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для завдання тілесних ушкоджень;
  • ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України — незаконне поводження з бойовими припасами.

Санкція цих статей передбачає до семи років позбавлення волі. Обвинувальний акт щодо нього вже скеровано до суду.