BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

На Камчатці почалося виверження вулкана Крашеніннікова

  • 03.08.2025, 11:24
  • 569

На Камчатці рф 2 серпня 2025 року почав вивергатися вулкан Крашеніннікова. Викид попелу стався на висоту кілька кілометрів

Фото із сайту DW
Фото із сайту DW

На російському півострові Камчатка у суботу, 2 серпня, почав вивергатися вулкан Крашеніннікова. О 19:50 із нього стався викид попелу на висоту до 4−6 кілометрів над рівнем моря. Вулкана становить 1856 метрів.

Шлейф поширився у східному напрямку від вулкана у бік Тихого океану. На заваді поширення попелового шлейфу населені пункти відсутні. Випадання попелу в населених пунктах не зареєстровано. Зареєстрованих туристичних груп у районі вулкана немає.

Вулкану Крашенінникова надано помаранчевий код авіаційної небезпеки. Це означає підвищену загрозу польотам у цьому районі через викиди попелу в атмосферу. МНС Росії також рекомендує не відвідувати околиці вулкана і не намагатися здійснювати сходження.


Джерело: DW