BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Три «Золоті м’ячі» вперше привезли до Львова

  • 29.05.2025, 16:15
  • 1 055

У Львові, вперше в історії, виставили три «Золоті м’ячі», які отримали українські футболісти — Олег Блохін, Ігор Бєланов та Андрій Шевченко. Побачити легендарні трофеї можна до 1 червня на площі Ринок

Фото: ЛМР
Фото: ЛМР

Цього тижня Львів став футбольною столицею України. До міста привезли одразу три «Золоті м’ячі» — найпрестижніші нагороди, які вручали найкращим футболістам світу. Українські легенди, які їх здобули, — Олег Блохін (1975), Ігор Бєланов (1986) та Андрій Шевченко (2004) — особисто приїхали представити трофеї та надихнути молодь.

Футболісти також залишили підписи в Книзі почесних гостей Львова у кабінеті міського голови. Як зазначили самі спортсмени, Львів має особливе значення в їхніх кар'єрах та житті.

До 1 червня у всіх охочих є можливість побачити «Золоті м’ячі» на площі Ринок. Поруч діє тематичний футбольний магазин, де можна придбати ексклюзивні сувеніри. Усі виручені кошти підуть на розвиток дитячого футболу в Україні.

Після завершення експозиції у Львові трофеї вирушать у турне містами України, аби ще більше юних українців змогли надихнутися прикладом своїх кумирів.