Вступ України у Євросоюз є найбільшою загрозою для Угорщини, — Орбан
- 19.05.2025, 11:45
- 167
На думку премʼєра Угорщини, зараз «найбільшою загрозою» для Угорщини є вступ України до Європейського Союзу. Україна була «нефункціональним банкрутом ще до війни» і була зруйнована під час війни, тому потребує грошей
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/532893/img5889.png)
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан стверджує, що через погану фінансову ситуацію українці «потребують чужих грошей», тому хочуть негайно і за будь-яку ціну вступити до ЄС.
«Українців не хвилює, що принесуть війну в ЄС, знищать фермерів. Ми не хочемо, щоб нас втягували в їхню війну, щоб розоряли наших фермерів, щоб перетворили найбезпечнішу країну Європи на мафіозне гніздо, і ми не хочемо, щоб гроші угорців йшли до них через Брюссель», — заявив Орбан.
Він також розкритикував антиросійські санкції, назвавши їх провальними, і звинуватив Брюссель у втраті стратегічного бачення.