У Коломиї жінка намагалась «домовитись» за водійський іспит — втрутилась поліція
- 16.05.2025, 18:15
- 575
У сервісному центрі МВС у Коломиї жінка під час складання практичного іспиту намагалася передати хабар адміністратору
Як повідомили в Головному сервісному центрі МВС, інцидент стався, коли громадянка поклала 100 євро до екзаменаційного листа та передала його адміністратору, сідаючи в службовий автомобіль.
Працівник сервісного центру одразу повідомив правоохоронців. Поліцейські оперативно зафіксували факт правопорушення, а гроші вилучили як речовий доказ.
У МВС нагадують, що пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі — це кримінальний злочин. Відповідальність за нього передбачена статтею 369 Кримінального кодексу України.
«Чесне складання іспитів — це не лише вимога закону, а й внесок у безпеку всіх учасників дорожнього руху», — зазначили в установі.