Активісти на ТОТ до Дня пам’яті та примирення розповсюдили листівки
- 08.05.2025, 16:30
- 182
Активісти руху спротиву «Жовта стрічка» до Дня пам’яті та примирення розповсюдили листівки у тимчасово окупованих Луганську, Донецьку, Сімферополі та Севастополі
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/532343/image-2025-05-08-114655.jpg)
Про це рух повідомив у Телеграмі.
«Сьогодні Європа відзначає День пам’яті та примирення — і в українських Луганську, Донецьку, Сімферополі та Севастополі активісти руху „Жовта стрічка“ розповсюдили відповідні листівки», — йдеться у повідомленні.
Активісти нагадали, що Друга світова війна забрала десятки мільйонів життів. Лише в СРСР загинуло близько 10 мільйонів людей.
«Саме тому сьогодні ми разом з цивілізованим світом кажемо: ніколи знову. З поваги і любові до наших прадідів, які опинилися у вирі тих жахливих подій, ми розповсюдили на ТОТ символічні червоні маки», — заявили активісти.