Окупанти не продають ліки українцям без російського паспорта, — ГУР
- 08.02.2025, 08:45
- 143
На тимчасово окупованих територіях України росіяни заборонили продаж в аптеках життєво важливих препаратів людям, які не отримали паспортів рф
![Фото: Ukr.net](https://img.wz.lviv.ua/BOWLOxfzwQ3d9e0zDPo9zyoQAFQ=/428x285/smart/filters:format(webp)/wz.lviv.ua/images/news/_cover/527662/unknown.jpeg)
Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони.
За даними розвідників, під заборону потрапили інсулін та ліки для щитоподібної залози. У ГУР пояснюють: заборона продажу ліків відбувається в межах примусової паспортизації.
Також із лютого окупаційні адміністрації заборонили надавати медичну допомогу всім, хто відмовився набувати громадянства рф, зазначає ГУР.
Пенсіонерам, які залишилися в окупації без російських паспортів, припинили виплачувати пенсії. До тих, хто уникає контактів із загарбниками, застосовують погрози депортації до віддалених регіонів рф, повідомляють розвідники.