Передплата 2024 «Добра кухня»

Проєкт «Горизонти Курбаса»: документальний аудіосеріал

  • 09.11.2023, 10:55
  • 352

Команда Львівського академічного Театру імені Леся Курбаса з жовтня розпочала роботу над реалізацією проєкту «Горизонти Курбаса» / «Horizons of Kurbas»

Цей проєкт має на меті розширити горизонти пізнання феномену постаті видатного режисера-новатора Леся Курбаса, його важливий внесок для розвитку українського театрального мистецтва та культури в контексті минулого та сучасного.

Лесь Курбас один з перших заговорив про відмінність українського театру від російського та створив свою школу, яка вирізнялась інноваційністю та високопрофесійністю на рівні найкращих світових зразків.

Вже в грудні 2023 року в межах проєкту буде представлено документальний аудіосеріал «Горизонти Курбаса», в якому звучатимуть архівні матеріали — Режисерський щоденник та вибрані статті і лекції Леся Курбаса з режисури та акторської майстерності.

А також будуть розмови із професіоналами з театральної сфери, які розкриватимуть основні контексти та акценти часу, в якому жив і творив геніальний український режисер, знищений радянською владою.

Аудіосеріал буде представлено у 12 епізодах, які виходитимусь з 1 по 24 грудня, щоп’ятниці, суботи та неділі. Реліз аудіосеріалу відбудеться на платформі наших партнерів Radio SKOVORODA та залишиться у вільному доступі.

Публічна презентація проєкту відбудеться 12 грудня у Львові в Театрі Курбаса та 14 грудня в Києві в Центрі театрального мистецтва імені Леся Курбаса у форматі перформативного читання з обговоренням.

Художній керівник проєкту — Андрій Водичев
Менеджерка проєкту — Дарина Ольшанська
Комунікаційна менеджерка проєкту — Олександра Шутова

Координатор проєкту — Олесь Коваль
SMM-менеджерка проєкту — Олена Спас
Дизайнерка проєкту — Катерина Дендюк

Ведучий розмов — Микола Набока

Запрошені експертки — Анна Коженьовська-Бігун, Мейгіл Фавлер

Більше про проєкт на сторінках Театру Курбаса:

https://www.facebook.com/leskurbastheatre

https://www.instagram.com/les_kurbas_theatre

Фінансування проєкту здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut. goethe. de