У скандального бізнесмена з Дрогобича за рішенням суду конфіскують алабаїв

  • 29.06.2023, 14:30
  • 615

Дрогобицький міськрайонний суд ухвалив рішення про конфіскацію двох алабаїв місцевого скандального бізнесмена Миколи Лагодича, які бігали містом без нагляду та кидалися на перехожих

Алабаї. Фото з мережі
Алабаї. Фото з мережі

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Як вказано у постанові суду, 24 травня до поліції надійшло одразу кілька звернень від мешканців Дрогобича, які заявляли, що містом бігають двоє агресивних собак породи алабай та кидаються на людей. Одна жінка заявила, що алабаї загризли її собаку, яку у цей час вигулювала її донька та отримала психологічну травму. Ще одна жінка заявила, що собаки намагались напасти на неї та покусати.

Згідно з рапортом поліцейських, вони бачили, як двоє алабаїв кидались на людей, через що поліцейські використали пістолет для відстрілу гумовими кулями. Було здійснено два постріли в повітря та в сторону, щоб їх відлякати. Після цього собаки втекли, а згодом їх забрала власниця.

Як повідомляв ZAXID.NET, 24 травня алабаї, які належать бізнесмену Миколі Лагодичу, бігали містом без нагляду. Вони напали на щонайменше двох собак — одна загинула, а інша потрапила у важкому стані до ветклініки. Наступного дня після нападу Микола Лагодич підтвердив, що це були його алабаї, але заявив, що він не винний, а собак випустила його друга дружина. Тоді поліцейські справді склали протокол про порушення правил тримання собак на 34-річну жінку. У судове засідання жінка не з’явилась.

Схожі новини