За пограбування інкасаторів — вісім років тюрми
Як повідомили в обласній прокуратурі, 35-річного львів'янина визнали винним у вчинені розбою та грабежу (ч.4 ст.187, ч.4 ст.186 КК України)
Прокурор в суді довів, що у вересні минулого року засуджений ввірвався із пневматичною зброєю в руках в одну із місцевих аптек. Погрожуючи зброєю провізору, вимагав передати йому гроші з каси. Заволодівши близько 2 тис. грн, утік із місця злочину.
Обвинувачений не зупинився на цьому і за кілька днів вчинив новий злочин. Злочинець достовірно знав про місце зупинки інкасаторського автомобіля. Фігурант підійшов до транспортного засобу та відкрив пасажирські дверцята, розпиливши аерозольний балончик в очі водія. Потім засуджений вихопив мішок з сейф-пакетами, в яких були цінності й гроші.
Під час переслідування зловмисник викинув вміст мішка на землю, забравши 11 тис. грн, та втік від інкасаторів.