Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Збірна України з футболу обійшла Північну Македонію у відборі на Євро-2024

• 17.06.2023, 08:25
  • 1 367

Збірна України з футболу перемогла Північну Македонію у матчі відбору на Євро-2024 — 3:2

Українська збірна. Фото з мережі

Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

Матч відбувався в північномакедонській столиці Скоп'є на стадіоні «Тоше Проескі».

Відкрила рахунок Північна Македонія: Еніс Барді забив гол з пенальті на 31 хвилині. А вже на 39-ій Україна вдруге пропустила від македонців: Еліф Ельмас пробив дальнім ударом по воротах у кут.

Виправляти ситуацію українці почали вже в другому таймі. Ілля Забарний після подачі з кутового забив гол на 62 хвилині. А рівно за п’ять хвилин Юхим Конопля зрівняв рахунок, забивши другий гол від України.

Перемогу для української збірної вирвав Віктор Циганков, забивши третій гол на 83 хвилині.

Це перші набрані збірною України очки у відборі на Євро-2024. Наступний матч команда зіграє проти Мальти 19 червня.