Захисники України збили російську ракету й безпілотник на Черкащині
- 11.03.2023, 16:55
- 745
У Черкаській області сьогодні, під час повітряної тривоги, збили російську ракету та безпілотник
![Фото з телеграму Ігоря Табуреця](https://wz.lviv.ua/img/360x200/a/raketach-b83c120f.jpg)
Про це розповів голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.
«Інформую про наслідки останніх повітряних тривог на Черкащині. Пауза була потрібна для з’ясування деталей. Зокрема, в області „приземлено“ дві ворожі цілі: ракету та безпілотник. Минулось без потерпілих і руйнувань. Працюють відповідні служби. Нагадую: у жодному разі не публікуйте точних локацій! Не ускладнюйте роботу наших захисників і не допомагайте ворогу прицільніше бити. Також звертаюсь до всіх: натрапили на уламки чи підозрілі предмети — в жодному разі не чіпайте їх! Відразу телефонуйте 101, 102. Бережіть себе! На зв’язку!», — розповів він.