Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Енергоатом: росіяни привезли на ЗАЕС працівників з Калінінської АЕС

  • 06.02.2023, 14:45
  • 617

На тимчасово окуповану Запорізьку атомну електростанцію росіяни завезли персонал із Калінінської АЕС

Про це повідомляє пресслужба Енергоатома.

«На тимчасово окуповану Запорізьку атомну електростанцію прибув персонал з Калінінської АЕС. Атомники з рф, вважають окупанти, зможуть працювати на захопленій українській станції. Серед «заїжджих гастролерів» — інженери з управління реакторами, начальники змін, електрослюсарі й інші представники «атомних спеціальностей», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що загарбники обіцяють росіянам підготовку на повномасштабному тренажері. Але українські інструктори, які мають навчати на ньому, від роботи на ворога відмовилися, й рашисти заблокували їм доступ до робочих місць.

«Водночас зрадникам із ЗАЕС, котрі підписали контракт із фейковим АО „Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС“, значно зменшили зарплатню. Крім того, колаборантам анонсували ще й скасування трудового стажу та зароблених „за України“ відпусток. Бо рашисти вміють лише обіцяти золоті гори, та далі обіцянок справа не йде. Енергоатом вкотре закликає атомників не підписувати жодних контрактів з ворогом, щоб не стати прямими посібниками агресора та не зруйнувати власне майбутнє», — додали в пресслужбі.

Схожі новини