Резнікову не пропонували стати керівником Мінстратегпром

  • 06.02.2023, 09:30
  • 436

Олексій Резніков заявив, що йому не надходила пропозиція переведення на посаду очільника Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України

Фото з мережі
Фото з мережі

Про це міністр оборони Олексій Резніков розповів в коментарі для Фактів ICTV.

«Я можу прокоментувати, що це для мене є новиною. У мене жодної розмови про Міністерство з питань стратегічної промисловості не було з президентом України, верховним головнокомандувачем», — зазначив він.

За словами Резнікова, він вперше чує про таку пропозицію, але якби він її отримав, то відмовився б від посади очільника Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

«Ще раз повторюю, що рішення про відставку міністра оборони або міністра закордонних справ може приймати тільки президент, відповідно до Конституції України. Призначення на нову посаду в будь-які Міністерства, звісно, обговорюються за законом. Про Мінстратегпром я чую вперше.

Я хочу сказати як правник, що такої процедури переведення всередині уряду з міністра на міністра не існує - це рішення парламенту може бути тільки за поданням прем'єр-міністра, якщо це не посада МОУ або МЗС. Якщо раптом мені така пропозиція надійшла б від президента України або прем'єр-міністра, то я відмовився б від неї, тому що я не маю експертизи, яка дозволяла б мені якісно бути міністром Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. Тому я думаю, що це помилка", — заявив міністр оборони.

Схожі новини