Передплата 2024 «Добрий господар»

Золотий глобус-2023: хто отримав кінопремію

  • 11.01.2023, 14:30
  • 893

Результати Золотого глобуса оголосили у Beverly Hilton, що в Каліфорнії. Статуетки отримали переможці у 27 категоріях

Фото ілюстративне із соцмереж
Фото ілюстративне із соцмереж

Переможці Золотого глобуса 2023

Найкращий драматичний фільм

  • «Аватар: Шлях води»
  • «ТАР»
  • "Топ Ган: Меверік"
  • «Фабельмани» (переможець)
  • «Елвіс»

Найкращий фільм, комедія/мюзикл

  • «Банши Інішерина» (переможець)
  • «Вавилон»
  • "Все завжди і водночас"
  • «Ножі наголо: Скляна цибуля»
  • «Трикутник смутку»

Найкращий анімаційний фільм

  • «Іну-О: Народження легенди»
  • «Кіт у чоботях: Останнє бажання»
  • «Ракушка «Марсель у взутті»
  • «Піноккіо» (переможець)
  • «Я — панда»

Найкращий міжнародний фільм (не англійською мовою)

  • «Аргентина, 1985» — Аргентина (переможець)
  • «Близько» — Бельгія
  • «На Західному фронті без змін» — Німеччина
  • «Рішення піти» — Південна Корея
  • «RRR: Поруч реве революція» — Індія

Найкращий драматичний актор

  • Остін Батлер — «Елвіс» (переможець)
  • Г’ю Джекман — «Син»
  • Білл Наї - «Жити»
  • Джеремі Поуп — «Перевірка»
  • Брендан Фрейзер — «Кит»

Найкраща драматична актриса

  • Кейт Бланшетт — «Тар» (переможиця)
  • Ана де Армас — «Білявка»
  • Віола Девіс — «Королева-воїн»
  • Олівія Колман — «Імперія світла»
  • Мішель Вільямс — «Фабельмани»

Найкращий актор комедії/мюзиклу

  • Адам Драйвер — «Білий шум»
  • Дієго Кальва — «Вавилон»
  • Деніел Крейг — «Ножі наголо: Скляна цибулина»
  • Ральф Файнс — «Меню»
  • Колін Фаррелл — «Банши Інішеріна» (переможець)

Найкраща актриса комедії/мюзиклу

  • Мішель Єо — «Все завжди і водночас» (переможиця)
  • Леслі Менвілл — «Місіс Харріс їде в Париж»
  • Марго Роббі - «Вавилон»
  • Аня Тейлор-Джой — «Меню»
  • Емма Томпсон — «Кохання на виклик»

Найкращий актор другого плану

  • Брендан Глісон — «Банши Інішеріна»
  • Баррі Кеоган — «Банші Інішеріна»
  • Джонатан Ке Кван — «Все завжди і водночас» (переможець)
  • Бред Пітт — «Вавилон»
  • Едді Редмейн — «Хороший медбрат»

Найкраща жіноча роль другого плану

  • Анджела Бассетт — «Чорна пантера: Ваканда назавжди» (переможиця)
  • Доллі де Леон — «Трикутник смутку»
  • Керрі Кондон — «Банши Інішеріна»
  • Джеймі Лі Кертіс — «Все завжди і водночас»
  • Кері Малліган — «Її правда»

Найкращий режисер

  • Ден Кван, Деніел Шайнерт — «Все завжди і водночас»
  • Джеймс Кемерон — «Аватар: Шлях води»
  • Баз Лурман — «Елвіс»
  • Мартін Мак-Дона — «Банши Інішеріна»
  • Стівен Спілберг — «Фабельмани» (переможець)

Найкращий сценарій фільму

  • «Банши Інішеріна» — Мартін Мак-Дона (переможець)
  • «Все завжди і водночас» — Ден Кван, Деніел Шайнерт
  • «Говорять жінки» — Сара Поллі
  • «Тар» — Тодд Філд
  • «Фабельмани» — Стівен Спілберг, Тоні Кушнер

Телебачення

Найкраща драма

  • «Корона»
  • "Дім Дракона" (переможець)
  • «Краще подзвоніть Солу»
  • «Озарк»
  • "Розрив"

Найкраща комедія / мюзикл

  • «Ведмідь»
  • "Початкова школа «Ебботт» (переможець)
  • «Вбивства в одній будівлі»
  • «Венздей»
  • "Хитрощі"

Найкращий обмежений серіал / телефільм

  • «Чорний птах»
  • «Чудовисько: Історія Джеффрі Дамера»
  • «Вибула»
  • "Пем і Томмі"
  • «Білий Лотос» (переможець)

Найкращий актор драматичного серіалу

  • Джефф Бріджес — «Старий»
  • Кевін Костнер — «Єллоустоун» (переможець)
  • Дієго Луна — «Андор»
  • Боб Оденкерк — «Краще подзвоніть Солу»
  • Адам Скотт — «Розрив»

Найкраща актриса драматичного серіалу

  • Емма Д’Арсі - «Дім Дракона»
  • Лора Лінні - «Озарк»
  • Імелда Стонтон — «Корона»
  • Гіларі Свонк — Alaska Daily
  • Зендея — «Ейфорія» (переможиця)

Найкращий актор комедії/мюзиклу

  • Дональд Гловер — «Атланта»
  • Білл Гейдер — «Баррі»
  • Стів Мартін — «Вбивства в одній будівлі»
  • Мартін Шорт — «Вбивства в одній будівлі»
  • Джеремі Аллен Вайт — «Ведмідь» (переможець)

Найкраща актриса комедії/мюзиклу

  • Квінта Брансон — «Початкова школа «Ебботт» (переможиця)
  • Кейлі Куоко — «Стюардеса»
  • Селена Гомес — «Вбивства в одній будівлі»
  • Дженна Ортега — «Венздей»
  • Джин Смарт — «Хакі»

Найкращий актор другого плану у драмі / комедії

  • Джон Літгоу — «Старий»
  • Джонатан Прайс — «Корона»
  • Джон Туртурро — «Розрив»
  • Тайлер Джеймс Вільямс — «Початкова школа «Ебботт» (переможець)
  • Генрі Вінклер — «Баррі»

Найкраща актриса другого плану у драмі / комедії

  • Елізабет Дебікі - «Корона»
  • Ганна Ейнбіндер — «Хакі»
  • Джулія Гарнер — «Озарк» (переможиця)
  • Джанель Джеймс — «Початкова школа «Ебботт»
  • Шеріл Лі Ральф — «Початкова школа «Ебботт»

Найкращий актор мінісеріалу / телефільму

  • Терон Егертон — «Чорний птах»
  • Колін Ферт — «Сходи»
  • Ендрю Гарфілд — «Під прапором небес»
  • Еван Пітерс — «Чудовисько: Історія Джеффрі Дамера» (переможець)
  • Себастьян Стен — «Пем та Томмі»

Найкраща актриса мінісеріалу / телефільму

  • Джессіка Честейн — «Джордж і Теммі»
  • Джулія Гарнер — «Вигадана Анна»
  • Лілі Джеймс — «Пем та Томмі»
  • Джулія Робертс — «Газліт»
  • Аманда Сейфрід — «Розрив» (переможиця)

Найкраща роль актора другого плану у телевізійному обмеженому серіалі, серіалі-антології чи телефільмі

  • Фарід Мюррей Абрагам — «Білий лотос»
  • Донал Глісон — «Пацієнт»
  • Пол Волтер Хаузер — «Чорний птах» (переможець)
  • Річард Дженкінс — «Чудовисько: Історія Джеффрі Дамера»
  • Сет Роген — «Пем та Томмі»

Найкраща актриса другого плану у телевізійному обмеженому серіалі, серіалі-антології чи телефільмі

  • Дженніфер Кулідж — «Білий лотос» (переможиця)
  • Клер Дейнс — «Флейшман у біді»
  • Дейзі Едгар-Джонс — «Під прапором небес»
  • Нісі Неш — «Чудовисько: Історія Джеффрі Дамера»
  • Обрі Плаза — «Білий лотос»

Схожі новини