2000 євро хабаря пропонував ухилянт, аби потрапити до Польщі

  • 11.10.2022, 18:00
  • 507

Днями в пункті пропуску для залізничного сполучення «Ягодин» прикордонники Волинського загону виявили в одного з пасажирів підроблені документи та задокументували факт надання ним неправомірної вигоди

46-річний чоловік прямував до Польщі потягом «Київ-Хелм». На прикордонний контроль, як підтвердження права виїзду за кордон в умовах воєнного стану, він надав довідку про непридатність до військової служби.

Під час перевірки документа, прикордонники виявили ознаки його підробки. Крім того, правоохоронці встановили, що цьому громадянину довідка у зазначеному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки не видавали.

Отримавши відмову у пропуску через державний кордон, чоловік спробував підкупити охоронців кордону, запропонувавши 2000 євро хабаря. Від неправомірної вигоди прикордонний наряд відмовився.

За цим фактом співробітники внутрішньої та власної безпеки прикордонного загону надіслали повідомлення про вчинення кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Прикордонники передали ухилянта-хабародавця співробітникам Нацполіції. Чоловіку також доведеться відповідати й за використання підроблених документів під час перетину кордону.

Схожі новини