Депутат Львівської облради вирушив у благодійний велотур
- 30.09.2022, 13:45
- 736
Депутат Львівської обласної ради Микола Іщук сьогодні вирушив зі Львова у далеку велоподорож паломницьким маршрутом «Шлях святого Якова»
![Фото зі сторінки Ірини Гримак](https://wz.lviv.ua/img/360x200/1/d83df3d6f82a4580bb0347b5be844f37-22f41f36.jpg)
Як повідомила голова Львівської облради Ірина Гримак, він проїде чотири тисячі кілометрів через п’ять країн: Польщу, Чехію, Німеччину, Швейцарію та Францію, щоб дістатися місця поховання святого Якова у Сантьяго-де-Компостела в Іспанії.
Микола Іщук розповів, що своєю мандрівкою він хоче привернути увагу європейців до боротьби, яку ведуть українці проти імперії зла.
Також у співпраці із Благодійним фондом «Із янголом на плечі» Микола Іщук збиратиме кошти на реабілітацію, протезування та відновлення поранених воїнів, яких лікують у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи.