Передплата 2024 «Добрий господар»

У Spotify тепер можна буде слухати аудіокнижки: функція доступна лише у США

  • 22.09.2022, 20:30
  • 856

Стрімінговий музичний сервіс Spotify додає аудіокниги у свій застосунок

Про це повідомили в офіційному пресрелізі на сайті сервісу.

«Ми завжди вважали, що потенціал аудіо безмежний, і ми вже деякий час стверджуємо, що наше прагнення — задовольнити всі аудіопотреби. Аудіокнижки наступні на черзі, оскільки ми бачимо значний невикористаний ринок: хоча вони становлять лише 6−7% частки ширшого книжкового ринку, ця категорія щорічно зростає на 20%», — наголосив керівник відділу аудіокнижок і закритого контенту Spotify Нір Зічерман.

На старті функція функціонуватиме подібно до традиційного сервісу аудіокниг, вимагаючи від користувачів купувати кожну книгу, яку вони хочуть прослухати. Користувачі можуть знайти їх у своєму пошуку, бібліотеці та рекомендаціях на домашній сторінці застосунку. Слухачі можуть прослухати книжку або її уривок у застосунку. Зараз функція доступна лише у США.

«Близько половини населення США ніколи не слухали аудіокниги. Ми сподіваємося допомогти їм зрозуміти цю концепцію. Ми сподіваємося підштовхнути їх спробувати, а ті хто пробує, часто повертаються. Я думаю, що це чистий позитив для всіх», — сказала виконавча директорка Асоціації аудіовидавців Мішель Кобб.

Схожі новини