Нардепи Тищенко, Кузнєцов та Мулик вказали недостовірні дані у деклараціях

  • 19.08.2022, 11:40
  • 718

НАЗК склало адміністративні протоколи стосовно трьох народних депутатів, які вказали у деклараціях недостовірні відомості на загальну суму понад 2,5 мільйона гривень

Фото: LB.ua
Фото: LB.ua

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Адмінпротокол складено щодо Романа Мулика, який у декларації за 2020 рік не вказав земельну ділянку та записав недостовірні відомості про вартість чотирьох земельних ділянок, двох паркувальних місць та квартири. Перевіркою встановлено розбіжності у понад 1 млн грн.

Також адмінпротокол отримав і Микола Тищенко, який не вказав у декларації за 2020 рік автомобіль марки Mercedes-Benz S 430 2003 випуску, що належить йому на праві власності від 17 червня 2003 року. За оцінками експертів, вартість транспортного засобу на дату набуття права власності могла становити близько 500 тисяч гривень.

Складено адмінпротокол щодо Олексія Кузнєцова: він вказав недостовірні відомості про вартість двох житлових будинків, нежитлового приміщення, автомобіля Volkswagen Transporter 2006 року випуску та земельної ділянки, що орендується. Розбіжності у сумах становили понад 1 млн гривень.

Протоколи направлено на розгляд до Печерського районного суду міста Києва.

Схожі новини