Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

  • 02.08.2022, 09:15
  • 374

За добу 1 серпня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули майже 83 тисячі осіб та понад 19 тисяч транспортних засобів

Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

З України минулої доби вибули 37 тисяч осіб. Понад 22 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови. До України за минулу добу прослідували більше 45 тисяч осіб, 41 тисяча з них — наші краяни.

Оформлено 51 вантажівку з гуманітарною допомогою.

Нагадуємо, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) ви можете на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються щотри години.

Звертаємо Увагу, що пропуск осіб через державний кордон здійснюють уповноважені службові особи Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

Наголошуємо, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57.

Схожі новини