Для спілкування із путіним треба відбути карантин і здати аналізи на глисти, – ЗМІ

  • 05.07.2022, 15:30
  • 437

Люди, які близько контактують із президентом росії володимиром путіним, сидять в ізоляції, а також здають різноманітні аналізи

Для спілкування із путіним треба відбути карантин і здати аналізи на глисти, – ЗМІ

Про це повідомляє російська служба ВВС.

«Ані вторгнення в Україну, ані чотири щеплення проти коронавірусу, ані ослаблення пандемії не скасували карантину для тих, хто контактує із путіним. Регулярно в ізоляції сидять пілоти та медики. Для доступу до „чистої зони“ сотні людей чотири рази здають ПЛР-тести і двічі перевіряють антитіла до коронавірусу. Беруть і додаткові аналізи — на грип, стафілокок та глисти», — йдеться у матеріалі.

Напередодні 9 травня майже 400 осіб, серед яких — ветерани, два тижні перебували на карантині в москві заради того, щоб потиснути руку або просто наблизитися до путіна, передає видання. Карантин організували у двох готелях у центрі москви — п'ятизірковому «Золотому кільці» та чотиризірковому «Президент-готелі».

Раніше у ЗМІ вже були повідомлення про безпрецедентний карантин для всіх, хто обслуговував путіна або близько контактував із ним. Зараз же російський президент «став частіше переїжджати з резиденції до резиденції, а весь персонал і всі, хто контактує з ним, продовжують сидіти у карантині, але тепер у різних точках росії».

Відомо, що кремлівські структури витратили на це майже 1,5 млрд рублів, ще не менше 1,7 млрд обсерватори отримали як субсидії.

Згідно із даними ВВС, люди, які оточують путіна, не просто сидять на карантині, але ще й здають аналізи. Ці лабораторні дослідження «в санітарно-епідеміологічних» цілях закуповує Управління справами президента.

Згідно з правилами, які з'явилися у 2021 році, щоб потрапити на карантин, потрібно за дві доби здати аналіз крові на антитіла до коронавірусу. Перебуваючи на карантині, треба протягом 12 діб чотири рази здати ПЛР, а на дванадцятий день знову кров на антитіла. Якщо у людини не виявлялися антитіла IGM, які свідчать про те, що вона хворіє, то вона після 14 днів ізоляції отримувала допуск до президента.

Пізніше у контракт додали умову, що на запит Управління справами президента у людей на ​​карантині можуть брати біоматеріал та інші аналізи. Це зробили вже після вакцинації путіна.

Від початку пандемії Управління справами президента та його структури замовили кремлівським поліклінікам у москві аналізи співробітників та інших осіб, зокрема — за «карантинними» контрактами, на 200 млн рублів.

За заявками УСП аналізи з 2021 року здали майже 1500 осіб — у деяких брали мазки не лише на коронавірус, а й на ГРВІ, грип та стафілокок та кров на біомаркери. Також вони здавали кал на яйця гельмінтів.

Про те, що наближені до президента чиновники мають здавати кал, повідомляв у лютому 2022 року з посиланням на анонімні джерела телеграм-канал Baza, який стверджував, що чиновникам доводилося здавати ці аналізи кілька разів на тиждень.

Літній загін «росія» УСП, чиї екіпажі літають з путіним, витратив на аналізи найбільше — 125 млн рублів. З червня 2021 року льотчики та стюардеси стали здавати не лише ПЛР, а й усі види досліджень на COVID-19. Щомісяця вони здавали до 2 тисяч термінових ПЛР-тестів та до 600 тестів на антитіла. А також — півсотні аналізів крові на біомаркери та 100−200 аналізів калу для виявлення коронавірусу.

Схема працює і зараз

Як зазначає видання, лише за травень 2022 року льотний загін здав 1376 мазків та 98 проб калу на коронавірус, а також 447 аналізів крові на антитіла та 32 — на біомаркери. Вони продовжують сидіти на карантині в підмосковних та інших санаторіях.

Телеграм-канал Baza писав, що багато кремлівських працівників змушені бути майже весь рік на карантині, і деякі співробітники адміністрації президента та федеральної служби охорони «відсиділи» у 2021 році в одномісних номерах понад 150 днів — через що у персоналу почали виникати проблеми в сім'ях.

Контракти на карантинне проживання таких осіб зазвичай засекречені. Але держзакупівлі підтверджують дані, які про пілотів, пише ВВС.

Карантин для них у десятці кремлівських санаторіїв поруч із резиденціями президента в Підмосков'ї, Сочі та на Валдаї з початку пандемії у 2020 році вже обійшовся у понад 1,2 млрд рублів, а сума всіх контрактів становить майже 2 млрд. Деякі з цих санаторіїв повністю перетворені на обсерватори та закриті для відпочивальників.

Також на основі даних держзакупівель видання з'ясувало, що путіна, ще задовго до пандемії, на всі форуми супроводжували бригади лікарів, зокрема інфекціоністи та фахівці різного профілю.

Фото із мережі

Схожі новини