Зеленський привітав перший склад Етичної ради

  • 09.11.2021, 10:15
  • 344

Президент Володимир Зеленський назвав створення ради найважливішим етапом ініційованих ним змін у судовій системі

Володимир Зеленський привітав сформований склад Етичної ради, члени якої мають встановити відповідність кандидата на посаду члена Вищої ради правосуддя критеріям професійної етики та доброчесності.

«Я сподіваюся, що Етична рада розпочне свою роботу якнайшвидше. Попри значний спротив, нам вдалося розпочати найважливіший етап ініційованих мною змін у судовій системі», — зазначив президент.

Членами Етичної ради стали: суддя Верховного Суду у Касаційному кримінальному суді Лев Кишакевич, суддя Київського апеляційного суду Юрій Трясун, суддя Східного апеляційного господарського суду у відставці Володимир Сіверін, суддя Верховного Суду штату Массачусетс у відставці Роберт Корді, суддя Апеляційного суду Англії та Уельсу у відставці сер Ентоні Хупер та колишня Генеральний прокурор Естонії Лавлі Перлінг.

Відповідно до закону України «Про Вищу раду правосуддя», якщо голова Вищої ради правосуддя не призначить членів Етичної ради у визначений строк, троє перших кандидатів зі списку Ради суддів України і переліку від міжнародних та іноземних організацій автоматично вважаються призначеними.

Читайте також: У Зеленського засекретили результати перевірки заступника секретаря РНБО, — «Схеми»

Схожі новини