Передплата 2024 «Добра кухня»

Фінансовий тиждень на Дів: гороскоп

  • 13.09.2021, 10:00
  • 507

Гороскоп з 13 по 19 вересня

ОВЕН. Перед Овнами відкриються нові го­ризонти у кар’єрі, бізнесі, творчості. Деякі представники знака зможуть досягти неймо­вірних висот! Хтось стане зіркою: потрапить на теле­бачення, виступатиме перед великою аудиторією. Це тиждень романтичних зустрічей, закоханості. Прав­да, можуть активізуватися конкуренти і заздрісники.

ТЕЛЕЦЬ. Тельцям доведеться звикати до нових обов’язків, штурмувати кар’єрні ви­соти. У другій декаді вересня буде нелег­ко позбутися стереотипів, але тільки таким чином ви зможете зрушити з мертвої точки. Ви постійно зайня­ті, що не кращим чином позначиться на стосунках з друзями та колегами. Не виключено, що доведеться відстоювати репутацію або ж поступитися своїми пе­реконаннями.

БЛИЗНЮКИ. На вас чекають цікаві поїзд­ки, творчі відрядження і несподівані зустрічі. Люди, з якими у вересні вас зведе доля, здат­ні змінити ваш світогляд. Починаючи з 15 ве­ресня не варто діяти поодинці: знайдіть однодумців, які підтримають ваші ідеї. Правда, доведеться йти на компроміси, щоб не провокувати конфліктів.

РАК. Раки зазнають фінансових труднощів. Зате в кар’єрі намітяться позитивні зміни: з’явиться шанс зайняти вище становище, але від вас вимагатимуть великої віддачі. Можливо, дове­деться захищати свої майнові права. Послідовність і твердість духу допоможуть впоратися з усіма трудно­щами.

ЛЕВ. Леви цього тижня потребуватимуть підтримки близьких. Втім, їм багато що вда­ється, наприклад, заводити корисні зв’язки, знаходити найкоротші шляхи до успіху. Однак кра­ще трохи стримати амбіції і зосередитися на власно­му здоров’ї. Наприкінці тижня доведеться повертати борги, платити штрафи. На вихідних на вас чекають незабутні зустрічі.

ДІВА. Діви відчувають втому, занепад сил, але, як навмисне, саме зараз на них обру­шується маса невідкладних справ. Зате з’явиться можливість збільшити доходи. У другій половині тижня зумієте пристойно заробити, і, можливо, вам захочеться вкласти свої заощадження в якийсь проєкт, але робити цього не варто, ризикує­те все втратити.

ТЕРЕЗИ. Середина вересня — період твор­чого натхнення, любовних пригод, прагнення до визнання. Більшість представників знака здатні кардинально змінити свої переконання, осо­бливо стосовно того, що стосується партнерських відносин. Ні про що не шкодуйте і не чіпляйтеся за минуле. Тоді зможете створити новий гармонійний союз.

СКОРПІОН. На початку тижня ймовірні полом­ки, що вимагають термінового ремонту і чи­малих фінансових витрат. Але після 15 верес­ня ситуація стабілізується. Відчуватимете підтримку партнера (і емоційну, і матеріальну), так що всі про­блеми вирішаться набагато простіше. Наприкінці тижня будьте гранично обережні, інакше ризикуєте стати жертвою обставин.

СТРІЛЕЦЬ. Для вас середина вересня — час інтенсивного спілкування. Правда, на почат­ку тижня буде нелегко знайти спільну мову з колегами та близькими. Але після 15 числа все нала­годиться. Ви зараз дуже переконливі, користуєтеся повагою і популярністю, тож важливі зустрічі і пере­говори плануйте на період з 16 по 18 вересня.

КОЗЕРІГ. Козероги не в кращій формі, од­нак намічаються непогані перспективи в кар’єрі і шанс збільшити дохід. Приємні змі­ни очікуються і вдома. Не виключено, що ви зможе­те дозволити собі великі придбання (аж до купівлі не­рухомості). З 13 по 15 вересня ймовірні конфлікти. Намагайтеся згладжувати гострі кути.

ВОДОЛІЙ. Цей тиждень — час райдужних на­дій, несподіваних зустрічей. Сприятливим буде період з 15 по 18 вересня. На вас че­кають захоплюючі поїздки, які можуть кардинально змінити ваше життя на краще. Але намагайтеся не втрачати почуття реальності, інакше втратите при­хильність фортуни.

РИБИ. Вам не можна розслаблятися, ймо­вірні ситуації, що вимагають повної само­віддачі. Після 15 вересня стане легше. З 14 по 17 число краще не зв’язуватися з громадськи­ми коштами або фінансами партнера. Після 17 ве­ресня почуватиметеся набагато краще і впевненіше, але водночас зросте ризик конфліктів. Намагайтеся уникати суперечок і не поспішайте з’ясовувати сто­сунки.

Схожі новини