Вовк назвав замовника кампанії з дискредитації формули "Роттердам+"

  • 22.07.2021, 12:30
  • 376

Підприємства олігарха Ігоря Коломойського з самого першого дня були замовниками кампанії щодо дискредитації формули "Роттердам+"

Про це пише РБК-Україна з посиланням на заяву колишнього голови НКРЕКП і колишнього підозрюваного у справі «Роттердам+» Дмитра Вовка.

«Вони були замовниками всієї цієї справи: спочатку займалися дискредитацією, потім займалися спробами оскарження в суді — і всі ці спроби були невдалі. Потім уже перейшли до використання правоохоронних органів», — заявив Вовк.

За його словами, справа із самого початку була політизована. На його думку, ціль Коломойського — зберегти тему «Роттердам+» в медійному полі, щоб і далі тероризувати в тому числі колишнього президента Петра Порошенка.

Для цього Ігор Коломойський вступив в змову з детективами НАБУ, діючи з ними повністю синхронно.

«Ця справа дає можливість виявити дуже широке коло прихованих агентів впливу Коломойського», — додав Вовк.

Раніше повідомлялося, що 20 травня новий прокурор САП в четвертий раз закрив справу «Роттердам+». Перший раз справа була закрита ще 27 серпня 2020 року. Потім аналогічні рішення приймалися в січні і березні 2021 року.

Ці рішення також були підтверджені Офісом генерального прокурора і Вищим антикорупційним судом України.

Розслідування справи «Роттердам+» тривало понад 4 років. За цей період було проведено понад 10 державних і міжнародних експертиз, які все підтвердили економічну і юридичну обгрунтованість формули.

Відповідно, в ході розслідування не було виявлено ні збитків від дії формули, ні потерпілих.

Читайте також: «Формула „Роттердам+“, про яку брехали чотири роки, схвалена особисто Зеленським», — Дмитро Вовк

Схожі новини