Британія вперше від початку пандемії приймає особисту зустріч міністрів G7

  • 03.05.2021, 16:40
  • 456

Міністри закордонних справ країн "Групи семи" збираються в понеділок у Лондоні на свою першу особисту зустріч з початку пандемії COVID-19

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на агентство Reuters.

Британія зараз головує в «Групі семи», де країна-очільниця змінюється на ротаційній основі. Міністри обговорять, зокрема, відновлення коронавірусу, зміну клімату і відносини з Росією та Китаєм.

Міністри закладуть основу для першої запланованої поїздки президента США Джо Байдена за кордон з моменту вступу на посаду.

Саміт G7 у Великій Британії наступного місяця покликаний пожвавити співпрацю США з традиційними союзниками після багатьох років розбіжностей при Дональді Трампі.

Крім членів G7, Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії і США, Велика Британія також запросила міністрів з Австралії, Індії, Південної Африки і Південної Кореї.

Зустрічі розпочнуться з вечері в понеділок увечері.

Глава МЗС Британії Домінік Рааб заявив у неділю, що G7 розгляне пропозицію про створення механізму швидкого реагування для протидії російській дезінформації, і, маючи на увазі Китай, заявив про необхідність відстоювати відкриті ринки і демократію.

Читайте також: Росія хоче вийти з «мінських» перемовин, — МЗС

Схожі новини