Передплата 2024 ВЗ

«Воїни розуміють, що про них пам’ятають... Це свого роду зв’язок – між ними та нами»

Медичний Центр NOVO запрошує на діагностику дітей загиблих воїнів АТО та учасників Майдану

Напрям діяльності «Надання безоплатної діагностичної допомоги неповнолітнім дітям загиблих учасників масових акцій громадського протесту, що розпочалися в Україні 21 листопада 2013 року, та загиблих учасників АТО» благодійної програми «Інноваційна діагностика в медичному центрі NOVO» успішно розширюється. Діти до 18 років, чиї батьки загинули на фронті, матимуть право на безкоштовну медичну діагностику. Також такою послугою можуть скористатися неповнолітні діти учасників Майдану (для цього потрібне посвідчення, яке підтверджує статус загиблого родича). Спільний проєкт реалізували у Львові медичний Центр NOVO (вул. Орлика, 4) та Будинок воїна (вул. Короленка, 1а).

У клініці дитина матиме право ско­ристатися такими послугами: зроби­ти магнітно-резонансну томографію, комп’ютерну томографію, ультразвуко­ву діагностику, ехокардіографію, елек­троенцефалографію. Діагностика прово­диться за скеруванням сімейного лікаря.

„Меморандум про співпрацю уклали: директорка медичного Центру NOVO Наталія Климович, заступник директора Тарас Лисак (ліворуч) та директор Олег Височанський.
„Меморандум про співпрацю уклали: директорка медичного Центру NOVO Наталія Климович, заступник директора Тарас Лисак (ліворуч) та директор Олег Височанський.

У прес-службі Будинку воїна журналіс­ту «ВЗ» розповіли: «Ми координуватиме­мо цей благодійний проєкт. Безкоштовно клініка може прийняти лише дітей заги­блих воїнів. Це — власна ініціатива ме­дичного центру, який усі витрати щодо обстеження братиме на себе. Для того, щоб отримати ці медичні послуги, по­трібно спочатку прийти до нас, ми пере­віримо усі документи та дамо скерування на медичне обстеження (перелік медич­них послуг є визначеним). Медичний за­клад матиме можливість прийняти сім ді­тей на місяць. У нашій внутрішній базі є 126 сімей, які мають відповідний статус».

Директор Будинку воїна у Львові, захисник Донецького аеропорту Олег Височанський каже:

«Знаємо, що зараз важка економіч­на ситуація в Україні. Не кожен, навіть при хорошій роботі, може собі дозволити якісне дороговартісне лікування. Є різні захворювання, які потребують діагнос­тики й обстеження. Ми постійно шукаємо партнерів для співпраці, щоб допомог­ти нашим захисникам та їхнім родинам. Тому особисто я дуже вдячний медично­му центру NOVO за можливість допомог­ти діткам наших бійців».

«Це дуже хороша мотивація для са­мих військових та їхніх родин, — веде далі Олег Височанський. — Воїни розуміють, що про них пам’ятають та підтримують. Це свого роду як зв’язок — між ними та нами. Вони знають, що у випадку біди є ті, які завжди прийдуть на допомогу, зро­зуміють. Ми для них — свої, так як і вони для нас».

Схожі новини