У Москві в одному із відділень банку захопили в заручники п'ятьох осіб (відео і фото)

  • 23.05.2020, 15:57
  • 600

У суботу, 23 травня, в одному з відділень "Альфа-банку" в Москві захопили в заручники п'ятьох осіб.

Одна зі співробітниць встигла зателефонувати в поліцію і повідомити про подію, повідомляють місцеві Telegram-канали.

За словами 20-річної дівчини, загарбник загрожував підірвати банк. Зв'язку з нею на даний момент немає. На місце НП виїхали екстрені служби.

За словами очевидців, загарбник — чоловік з рюкзаком, із нього стирчать дроти. Підривник одягнений в уніформу кур'єра «Делівері Клаб».

Станом на 14:30 поліція почала вести переговори з загарбником заручників. Стало відомо, що в приміщенні знаходяться чотири співробітники банку та один відвідувач.

«Зайшов чоловік в костюмі „Делівері Клаб“, сказав, що він замінований. У нього за спиною рюкзак, в руках у нього була кнопка. Він стверджує, що у нього з собою бомба. Юнак російський, до 35 років», — розповів очевидець НП.

Через 10 хвилин у приміщенні банку залишився один заручник, інших вдалося вивести. Вимог загарбник не висунув і поводився спокійно. Зловмисником виявився 27-річний відвідувач банку на ім'я Федір.

Чоловік підкинув у відділення банку записку: «Мені від вас нічого не потрібно — тільки правда».

За іншою інформацією, чоловік вимагав від співробітників велику суму грошей. До відділення прибули спецназ і снайпери.

У мережі показали фото молодої дівчини, яка змогла вивести п'ятьох заручників з банку через чорний хід і зателефонувати в поліцію. Нею виявилася менеджер відділення банку Аліна.

Станом на 15:00 з приміщення вивели останнього заручника. Зловмисник залишився один в банку і забарикадував двері за допомогою стільців.

Схожі новини