Мимохіть відтяли півострів: канал "1+1" показав в ефірі карту України без Криму

  • 21.05.2020, 16:15
  • 701

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення проведе перевірку ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1» через показ в ефірі карти України без окупованого Росією Криму

«Відповідне рішення ухвалили на засіданні 21 травня у відповідь на звернення Служби безпеки України», — повідомляє пресслужба регулятора.

«У своєму листі Служба безпеки України звернулася до регуляторного органу щодо факту показу телеканалом карти України без окупованого Криму. Моніторингом Національної ради 13 квітня зафіксовано розміщення у випуску новин „ТСН“, у сюжеті „Обвал цін“ (о 20:25), мапи України без окупованої Автономної Республіки Крим із посиланням на карту нашої країни, оприлюднену на інтернет-сторінці міжнародної організації „Nord Pool Spot“. Це — енергетична європейська біржа, яка здійснює продаж електроенергії в країнах Європи (Норвегія)», — мовиться у повідомленні.

Як зазначили у Нацраді, канал порушив два пункти частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», якими телерадіоорганізацію зобов’язано дотримуватися законодавства України та вимог ліцензії і поширювати об’єктивну інформацію.

Читайте також: Порошенко подає до суду на телеканал Коломойського «1+1»

Перевірку планують провести після завершення карантину.

Зазначимо, Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Схожі новини