Львів’янка Ганна Гаврилів стала коронованою місіс на конкурсі Ms. Summer International 2019
Минулого тижня на Філіппінах відбувся ХV міжнародний конкурс краси Ms. Summer International 2019.
У ньому взяли участь 30 учасниць з різних континентів. Головною темою цьогорічного проєкту стали «Історичні місця твоєї країни». Позмагатися за корону на Філіппіни поїхала і 34-річна засновниця Благодійного фонду Спадщина.UA, мама трьох дітей львів’янка Ганна Гаврилів, яка у травні цього року стала другою віце-міс конкурсу «Місіс Східна Європа». А 30 листопада на Філіппінах Ганні вручили корону переможниці і присвоїли найвищий титул конкурсу краси.
/wz.lviv.ua/images/news/2019/12/IMG_4451.jpg)
— Для мене це високе досягнення, — сказала журналістові «ВЗ» директор Національного конкурсу «Місіс Східна Європа» Уляна Оксенюк, котра супроводжувала Ганну Гаврилів на поважний конкурс. — Ганна — одна з переможниць мого дебютного конкурсу, який я організовувала торік у травні у Львові. Конкурси для жінок віком від 25 до 45 років — це не лише довгі ноги і професійний вихід на подіум, а демонстрація справжньої краси жінки, яка не завжди полягає у зовнішності, а в її інтелекті, розумі, досягненнях, які вона здобула. І наша Ганна впоралася з цим завданням на «відмінно».
— Для мене це був виклик — взяти участь у такому поважному конкурсі, — долучилася до розмови королева краси Ганна Гаврилів. — Коли я вперше подала заявку на участь у конкурсі, який проводила Уляна, мені було не дуже комфортно, адже нас виховують, що краса — це лише фізичні дані. Але Уляна зламала цей стереотип, бо вона хотіла бачити жінку багатогранну. Я надзвичайно щаслива, що у мої 30 з хвостиком і після народження трьох дітей я по-справжньому відчуваю щастя бути не лише жінкою, а й царівною.
За словами Ганни, у попередні 14 років фокусною темою конкурсу була тема боротьби насильства над жінками. І лише цього року акцент ставили на історичних місцях країни, яку представляли конкурсантки. Оскільки пані Ганна кілька років поспіль займається порятунком Поморянського замку, їй, наче подарунком долі, стала цьогорічна тема. Адже це не лише її хобі, а й професійна діяльність, бо Ганна усі сили і час поклала на збереження цієї архітектурної перлини України.
— Коли нас привезли на екскурсію в одне з поселень Філіппін, яке спеціалізується на творах ужиткового мистецтва, де кошики плетуть з бамбука, мені здалося, що потрапила на ярмарки у Косові чи Яремчі, — каже пані Ганна. — Філіппінці бережуть традиції рідного краю, і мені це надзвичайно подобається. А ще там дуже прості люди. Нас запросили на вечерю до мера міста, і навіть на день народження до їхнього губернатора.
Усі учасниці конкурсу виходили чотири рази на подіум. І останній вихід був у національному одязі. Оскільки Ганна — велика поціновувачка народних строїв і має велику колекцію вишиваних сорочок, а також багато коралового намиста та інших прикрас, що були характерні для українок у минулому столітті, довго зважувалася, що саме одягнути на те дефіле. Адже не всі прикраси журі зможе роздивитися і гідно оцінити. Тому і зробила акцент на головному уборі — величезного розміру вінку від однієї з львівських майстерень. «Я почувалася дуже гонорово у цьому вінку, бо розуміла, що увага журі прикута до нього», — жартує Ганна.
— Що відчули у той момент, коли назвали ваше прізвище?
— У той момент Ганна навіть не зрозуміла, що сталося, — каже пані Уляна. — Я бачила її емоції, вона страшенно розгубилася, потім заплакала і перепитала: «Уляно, це справді я перемогла?». І лише наступного дня вона усвідомила, що везе перемогу в Україну.
— Як сприйняли перемогу ваші рідні?
— Усі були щасливі — і чоловік, і діти. Коли я перемогла, першим, кому зателефонувала, був мій тато Мирослав Гаврилів. «Тату, у тебе є царівна», — сказала я йому.
Розширене інтерв’ю з Ганною Гаврилів читайте у журналі «Життя і Жінка», що вийде на початку 2020 року.