"Слуга народу" Герус потайки відновив імпорт електроенергії з Росії,— Наливайченко

  • 05.10.2019, 15:33
  • 1 134

Голова енергетичного парламентського комітету, депутат фракції "Слуга народу" Андрій Герус пролобіював імпорт електроенергії з Росії.

Про це в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» заявив народний депутат України Валентин Наливайченко, передає телеканал «Прямий».

Він зазначив, що за ініціативою Андрія Геруса у законодавство була внесена правка, що дозволила імпорт електроенергії з Росії, який розпочався вже з 1 жовтня.

«Застерігаю щодо відновлення бізнесу — енергетичного бізнесу з країною-агресором. З 1 жовтня вже в новій Раді депутат, який очолює енергетичний комітет, нічого іншого не додумався запропонувати, як сам потайки відновив, вдумайтесь, імпорт електрики, яка, до речі, з листопада 2015 року не експортувалася в країну, звідки ви думаєте? Із Російської Федерації», — пояснив Наливайченко.

Нардеп звернув увагу на неприпустимість ведення бізнесу з країною-агресором, та зауважив, що імпорт електроенергії робить Україну енергетично залежною від Кремля.

«Я сьогодні як парламентар вже зустрічаюся з американськими партнерами, вони прямою мовою запитують: як так могло статися, що з російською компанією, яку очолює Сєчин, громадянин Росії, який знаходиться під американськими санкціями якраз за агресію проти нас з вами, відновлює бізнес Андрій Герус, депутат цієї Верховної Ради? Як це може бути?», — поцікавився Наливайченко.

Раніше в РФ підтвердили, що Україна стала експортувати електроенергію з Росії після 4-річної перерви.