В окупованому Криму російські силовики проводять нові обшуки у кримських татар

  • 10.06.2019, 10:35
  • 198

В окупованому Криму російські силовики проводять обшуки в декількох районах.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

За повідомленням громадського об'єднання «Кримська солідарність», «слідчі заходи» проводяться в Алушті у Ельдара Кантемирова, в селі Малий Маяк Алуштинського району у Руслана Месутова, в селі Строгонівка Сімферопольського району в Ескендера Сулейманова (рідний брат Руслана Сулейманова, затриманого 27 березня 2019 року).

Також повідомляється про обшуки в будинку Різи Омерова за адресою: Білогірськ, вул. Маяковського 9, його батька Енвера Омерова (Білогірськ, Шевченка, 45/1) та в селі Кам'янка Сімферопольського району. Різу Омерова пізніше затримали і вивезли в невідомому напрямку.

За цими даними, після обшуку російські силовики затримали і відвезли до відділу ФСБ Росії в Криму Ескендера Сулейманова.

Пізніше стало відомо, що Ельдара Кантемирова відвезли з Алушти до села Зарічне, за місцем прописки, де також наразі проходить обшук за адресою: с. Зарічне, вул Предгорна 17б, Алуштинський район.

Крім того, повідомляється про проведення обшуку в селі Ізобільне, Алушта, в будинку голови місцевої релігійної громади Ленура Халілова.

Також у селищі Зуя Білогірського району пройшов обшук в будинку Айдера Джеппарова. Наразі його вивезли в невідомому напрямку.

Публічних коментарів російських силовиків з цього приводу немає.

Після російської анексії Криму навесні 2014 року на півострові регулярно проходять обшуки у незалежних журналістів, громадських активістів, активістів кримськотатарського національного руху, членів Меджлісу кримськотатарського народу, а також кримських мусульман, підозрюваних у зв'язках із забороненою в Росії організацією «Хізб ут-Тахрір».

Схожі новини