Євро-2020: збірна України втримала нічию в матчі з Португалією

• 23.03.2019, 08:13
  • 696

На стадіоні «Да Луж» в Лісабоні національна збірна України з футболу провела виїзний матч з Португалією в рамках стартового туру відбору на ЧЄ-2020.

Господарі арени тиснули на команду Шевченка у першому таймі. Спочатку Пепе наважився на дальній постріл злету, але Пятов кінчиками пальців перевів м’яч за поперечину. Вже через хвилину українці пропустили після удару головою Карвалью, але арбітр відмінив взяття воріт через офсайд, передає УНН. До перерви Пятов двічі виручив нашу команду після спроб у нижній кут Кріштіану Роналду.

По перерві господарі не збавляли обертів мали 17 ударів у підсумку проти 5-ти в України, краще володіння м’ячем, але одержати перемогу так і не змогли — 0:0.

Примітно, що нападник Жуніор Мораес, який дебютував за збірну України, вийшовши на поле на 76 хвилині.

Додамо, 25-го березня на Україну очікує друга виїзна зустріч проти Люксембургу, який очолив групу В завдяки виграшу над Литвою 2:1.