Передплатити Підтримати

До +13: Синоптики дали «теплий» прогноз на завтра

У найближчі дні на території України очікується тепла погода з помірними опадами у вигляді дощу і мокрого снігу.

За прогнозом Укргідрометцентру, 3 лютого по всій країні буде хмарно, тільки в Закарпатті та Криму погода обіцяє бути сонячною, пише «Обозреватель».

Температура повітря вдень у західних областях від +4 до +8 градусів, в центральних від +4 до +6 градусів, на півночі від +2 до +5 градусів, у східних областях від +1 до +4, і на півдні від +9 до +13 градусів.

4 лютого опади у вигляді дощу очікуються тільки в Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

У західній частині країни вдень від +2 до +6 градусів, в центрі від +3 до +6, в північних областях від +3 до +5 градусів, на сході від +1 до +4, і на півдні від +9 до + 13 градусів.

5 лютого в західних областях пройде сніг з дощем, температура повітря вдень складе від +1 до +4 градусів, в центральних областях також від +1 до +4, без опадів, в північних і східних від 0 до +2 градусів, на півдні від +6 до +11.

6 лютого сніг з дощем знову очікується тільки на заході України. Середня температура повітря по країні вдень складе +2 градуси.