Передплата 2024 «Добра кухня»

«Він мріяв стати корисною людиною»: що розповідають про полоненого матроса з Луганщини в його школі

  • 29.11.2018, 11:28
  • 550

За характером член екіпажу рейдового буксиру «Яни Капу» Євген Семидоцький — добра, спокійна, врівноважена людина. У рідній школі моряка пишаються ним.

Радіо «Донбасс.Реалії» зв’язалося з директором Сватівської школи номер 2, де навчався Євген Семидоцький, член екіпажу рейдового буксиру «Яни Капу». Моряк з Луганської області Євген народився в селищі Троїцьке, а коли йому виповнилося 7 років, із батьками переїхав в Сватове, де до дев’ятого класу навчався в школі № 2.

Директор школи Любов Драгун розповіла про учня і переказала йому слова підтримки.

«Я його дуже добре пам’ятаю. Він навчався у нас з першого класу. У 2005 році вступив до школи. І закінчив в нас 9 класів. Його досягнення у навчанні були на достатньому рівні. Він був спортсменом. Захоплювався спортивними іграми, був учасником різних спартакіад», — розповідає директор школи.

За характером він був добра, спокійна, врівноважена людина.

«Знаєте, були в нього гарні риси характеру — чесність та порядність. Я знаю, що в будь-яких ситуаціях він залишиться вірним собі. Знаю його батьків. Це добропорядна родина. І зараз його родичі ходять у нашу школу. Я знаю, що він мріяв стати… знаєте, як у 9-х класах пишемо твори, і як він писав, мріяв стати корисною людиною. І думаю, що він невипадково пішов служити на флот. Ну от така він людина. Можливо, це було його покликання. У будь-якій ситуації він не підведе. Ми пишаємося ним», — розповіла Любов Драгун.

Вона також переказала моряку слова підтримки.

«Ми його підтримуємо. Віримо в нього! Знаємо, що він не схибить з вірного шляху. Він буде вірним сином нашої держави. Хочеться, щоб у хлопця склалася доля. Знаєте, вся школа хвилюється за нього. Підтримуємо його. Віримо в те, що в нього все складеться добре», — наголосила Любов Драгун.