Передплата 2024 «Добра кухня»

Вперше в історії України: Усика нагородили унікальним кубком

  • 18.11.2018, 14:35
  • 506

Чемпіон світу з боксу 2011 року, олімпійський чемпіон 2012 року і абсолютний чемпіон світу з боксу серед професіоналів Олександр Усик був нагороджений першим в історії українського боксу «Кубком легенд федерації боксу України».

Урочиста церемонія пройшла в Харкові перед півфіналами чемпіонату України з боксу, повідомляє OBOZREVATEL.

«Ми б хотіли б нагородити Олександра унікальним кубком, першим в історії «Кубком легенд», який ми плануємо вручати нашим кращим боксерам, які своїм прикладом надихають мільйони людей по всьому світу, популяризувати бокс, прославляють українську школу боксу і нашу державу в цілому на міжнародній арені. Переконаний, що ми ще протягом багатьох років будемо радіти його успіхам і видатним звершеням багатьох українських боксерів на різних міжнародних змаганнях «, — заявив президент ФБУ Володимир Продивус, вручаючи Усіку нагороду.

У свою чергу Олександр подякував керівництву Федерації боксу України за нагороду і зазначив, що його приїзд в місто Харків є знаковим і важливим подією, адже з цим містом у нашого чемпіона пов'язано багато приємних спогадів з часів його виступів у складі національної збірної України.

Схожі новини