Стали відомі нові деталі смерті активістки Катерини Гандзюк

  • 05.11.2018, 20:06
  • 671

Клінічною причиною смерті активістки Катерини Гандзюк визначено відрив тромбу, але загалом зрозуміло — організм потерпілої не витримав наслідків нападу.

Як повідомляє The Newsroom, тромб під коліном утворився після передостанньої операції.

Батько Катерини Гандзюк, який є лікарем і який постійно перебував разом з донькою, звертав увагу медпрацівників лікарні на те, що цей тромб необхідно видалити.
«За кілька днів до смерті активістці зробили ще одну операцію, після чого тромб зрушив з місця», — пише ЗМІ.

Чи стала причиною смерті Гандзюк недбалість лікарів, має показати експертиза.

Водночас, за даними видання, на 95% постраждалих ділянок тіла активістки останнім часом було зафіксовано поверхневе заживлення. Більше того, раніше не транспортабельній Катерині було дозволено виїхати на лікування за кордон, і проводити її реабілітацію погодилися в Австрії.

Гроші на лікування нібито було вже зібрано, а контракт з австрійцями підписано.
Нагадаємо, Катерина Гандзюк померла 4 листопада. Поліція перекваліфікувала кримінальну справу, відкриту за фактом нападу, зі статті «замах на вбивство з особливою жорстокістю» на статтю «умисне вбивство».

Катерину Гандзюк облили кислотою вранці 31 липня біля під'їзду її будинку в Херсоні. Вона отримала хімічні опіки 30% тіла, кислота потрапила на спину, голову, руку, а також в око. 1 серпня її доставили в Київ для лікування. Гандзюк перенесла більше 10 операцій.

У справі Гандзюк були арештовані ймовірний організатор нападу Сергій Торбин, Володимир Васянович, В'ячеслав Вишневський, Віктор Горбунов і Микита Грабчук, який, за версією слідства, облив активістку сірчаною кислотою.

Замовників злочину досі не назвали.

За словами адвоката Масі Найєма, результати експертизи про причини смерті співробітниці мерії Херсона Катерини Гандзюк стануть відомі приблизно через два дні.