Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

«Душив мотузками»: сусіди розповіли про моторошну жорстокість «керченського вбивці»

  • 18.10.2018, 17:49
  • 1 082

Сусіди і родичі студента Влада Рослякова, який скоїв масове вбивство в політехнічному коледжі в Керчі, розповіли про те, що хлопчик з дитинства був дуже жорстоким.

Сусідка тієї квартири, в яку прибули правоохоронці одразу після трагедії, повідомила, що знала Влада Рослякова тільки в дитинстві. Після розлучення батьків він там не проживав, пише «КерчьИнфо».

Вона розповіла, що хлопчик на очах у сусідів ловив тварин і душив їх мотузками.

«Він маленький був дуже жорстокий. Він ловив котів, душив їх мотузками. Ми його весь час ганяли. А потім, коли вони (мати і батько Влада, — ред.) розійшлися, він переїхав в іншу квартиру», — розповіла жінка і додала, що мати Влада вона майже не знала, але у неї є інформація, що вона відвідувала якусь секту і водила туди свого сина.

А ось дівчина, яка проживала поруч з ним в останні роки, зазначила, що Влад Росляков з дитинства був дивним хлопчиком.

«З дитинства хлопчиком він був жорстоким: схильність до зброї, постійно стрілялки. У мене з ним був інцидент, коли потрапив кульками в ноги. З самого дитинства це були якісь дивацтва», — розповіла дівчина і додала, що батько Влада також був дуже дивним і сусіди його бачили в дворі з шаблею.

«Сам по собі був психічно неврівноважена людина, дивні речі постійно говорив, виходив на вулицю з шаблею», — додала дівчина.

Батько Влада на допиті зізнався, що йому було складно спілкуватися з сином. Він був скритним, про навчання не розповідав, друзів у нього не було. Батько знав, що хлопчик захоплюється зброєю і комп'ютерними іграми, але зазначив, що Влад був вихованим і агресію не виявляв.