Рідкісна амеба-вбивця з’їла мозок: чоловік помер після відпочинку на курорті

  • 05.10.2018, 17:07
  • 1 000

Чоловік помер через смертельну амебу, яку підчепив в курортному басейні під час відпочинку.

Про це повідомляє Styler.rbc.ua із посиланням на Business Insider.

Інцидент стався на курорті BSR Cable Park's Surf Resort в місті Уейко, штат Техас, США.

29-річний житель Нью-Джерсі Фабріціо Стебайл вирішив покупатися у хвильовому басейні. Під час плавання він заразився амебою, що рідко зустрічається, Naegleria fowleri. Ця амеба потрапляє в організм людини через ніс або рот, разом з водою і викликає смертельний менінгоенцефаліт.

Як повідомляє видання, за останні 55 років у США було зафіксовано 143 випадки зараження цим амебним менінгоэнцефалітом. 98% інфікованих помирають від цієї хвороби.

У Фабріціо Стебайла піднялася дуже висока температура і почалася сильна головна біль. Голова боліла так, що чоловік був не в змозі говорити. Медики запідозрили, що у Фабріціо розвивається бактеріальний менінгіт і почали лікування, проте краще йому не стало.

При проведенні додаткових тестів лікарі виявили в організмі Стебайла смертельну амебу, але до того моменту вона вже захопила весь організм і ліки не подіяли. Фабріціо Стебайл помер, незважаючи на всі зусилля медиків.

Курорт, на якому відпочивав чоловік — закрили, а з басейну взяли проби води для ретельної експертизи. Про інші випадки зараження поки не повідомлялося.

Схожі новини