Передплата 2024 «Добра кухня»

«Як людям тепер виживати?»: в окупованому Криму панікують через різкий обвал рубля

  • 13.08.2018, 13:58
  • 566

Через анонс нових санкцій США, які ймовірно набудуть чинності 22 серпня, в Росії різко обвалився рубль відносно долара і євро.

Різке падіння вже кілька днів обговорюють користувачі мережі — багато хто вважає, що це призведе до потужного стрибка цін як на території Росії так і в окупованому Криму, пише OBOZREVATEL.

«…падіння рубля до 65 за американського друга на тлі негативних санкційних новин суттєво додасть до зростання цін на полицях у магазинах, а це додаткова інфляція і точно не 4% на рік, як нам потім будуть розповідати. Як людям виживати?» — написав блогер із Криму Олександр Горний для «Ехо Москви».

Користувач Twitter RoksolanaToday&Крим показала фото обмінників з окупованого півострова, на яких видно, що закуповувати валюту ніхто не збирається. За її словами, у кримчан «немає грошей».

Також прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв уже оголосив, що Москва готує «контрзаходи» на нові американські санкції. Учасників обговорення плани Кремля не на жарт стривожили. Оскільки контрсанкції щоразу призводять лише до погіршення життя в РФ.

«Росіяни, після минулого різкого подорожчання $, кинулися скуповувати телевізори та іншу побутову техніку. Судячи з усього, після нинішнього обвалу рубля жителі РФ будуть розумнішими і відразу почнуть закуповувати сіль і сірники — благо гроші на це поки є. А у вільний час сушити сухарі», — зазначив користувач Shlomo Saloma у Twitter.

«США тільки заявили про санкції, а у нас уже рубль дешевшає, мабуть, коли санкції набудуть чинності, рубль ще подешевшає. Слухаю наших експертів по державному бюджету, про контрсанкції і як це добре і згадую дитячу приказку: «На зло мамі відморожу собі вуха», — іронізує у Facebook кримський правозахисник Жан Запрута.

У коментарях користувачі зазначили, що рубль «дуже лякливий», тому і падає в ціні до долара.

Деякі висміяли безсилля російських чиновників у зв'язку із обвалом російського ринку і порожні погрози на адресу США.

Прокоментували також реакцію офіційного представника МЗС Росії Марії Захарової, яка зажадала від Держдепу пояснити, яким чином санкції допоможуть «покращити поведінку Росії».

«Добре було б заборонити долар у Росії. Ще б один бізнес відкрився. Росія — країна сірих можливостей!», — продовжили іронізувати користувачі.

У мережі також закликали звернути увагу на той факт, що саме після окупації Криму Росією життя на півострові в рази погіршилося.

Схожі новини