У Львові водій зачинив 4-річну дитину у маршрутці без матері

Водій маршрутного автобусу 6А на зупинці зачинив у салоні дитину чотирьох років, у той час як мати дитини вже вийшла з транспорту.

В АТП-1 прокоментували інформацію щодо водія цього автобусного маршруту, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

 Директор підприємства поспілкувався з водієм та попросив водія написати пояснення. Зі слів водія, він не зачиняв 4-річну дитину в салоні автобуса спеціально і батьки дитини не мали претензій до роботи водія.

“Сьогодні цей водій працює на маршруті. Я з ним поспілкувався. Він у нас працює давно, врівноважений, з досвідом. Зі слів водія, на одній із зупинок вийшли чоловік з жінкою та коляскою. Інший чоловік допоміг винести коляску зі салону автобуса. Цей чоловік повернувся в автобус, водій зачинив двері, але ще не поїхав. Почув дитячий плач. Хтось із пасажирів натиснув кнопку виклику. Водій відчинив двері, батько забрав дитину. Батьки до роботи водія претензій не мали. Невдоволення висловив один з пасажирів у салоні автобуса.

Цей водій сьогодні напише пояснення. Знаю його добре, він сумлінно працює, не думаю, що цей водій міг вчинити так, як описують в соцмережах”, - прокоментував директор АТП-1 Орест Хамула.