Передплатити Підтримати

У львівському хостелі іноземець ножем поранив 40-річного чоловіка

Вночі 4 березня під час конфлікту між постояльцями у хостелі на вул. Городоцькій 39-річний іноземець ножем поранив 40-річного чоловіка.

Про випадок у хостелі у неділю, 4 березня, повідомила прес-служба Патрульної поліції Львівської області, зазначивши, що нападника оперативно затримали.

Вночі патрульні отримали повідомлення про конфлікт у хостелі на вул. Городоцькій, один учасник якого отримав проникаюче ножове поранення в ділянку серця. Коли патрульні прибули на місце, то побачили закривавленого чоловіка, який все ще був при свідомості.

«Чоловік розповів, що нападник побіг на третій поверх. Інспектори вирішили перевірити верхні поверхи, а коли почали підніматися, до них підійшов очевидець події та вказав на двері, в які куди забіг ймовірний злочинець. Патрульні зайшли всередину та виявили чоловіка, який підходив по опису на нападника. На його куртці були сліди крові. Чоловіка затримали, а на місце події викликали слідчо-оперативну групу», – йдеться у повідомленні патрульних.

Під час огляду кімнати, в якій відбувся конфлікт, патрульні виявили кухонний ніж зі слідами крові. Оскільки медики ще були в дорозі, то патрульні самотужки зупинити кровотечу постраждалому та надали йому домедичну допомогу.