Передплатити Підтримати

Кривава ДТП у Харкові: суд ухвалив нове рішення

У понеділок, 19 лютого, у Київському суді Харкова розпочалося перше засідання по суті у справі про смертельну ДТП на Сумській, у якій в жовтні 2017 року загинули шість людей.

Про це повідомляє Обозреватель.

Відразу ж після відкриття засідання, суд прийняв рішення перенести подальший розгляд на 27 лютого.

Мотивував суд перенесення тим, що в залі немає належної апаратури для організації відеоконференції, як про це клопотала потерпіла Анна Комар.

Підозрюваних Олену Зайцеву та Геннадія Дронова завели в зал, де їх посадили разом в одну "клітку".

Як передає NewsOne, сім'ї загиблих подали позови, що передбачають виплату по мільйону гривень за кожного загиблого.

З відповідною заявою виступив адвокат сімей постраждалих Дмитро Марцонь перед початком судового засідання по суті у справі ДТП.

"Основна вимога - це справедливість, адекватне покарання. Також сім'ї заявили цивільні позови на один мільйон гривень за кожного загиблого. Усі, звичайно, від добровільних компенсацій відмовилися", - сказав юрист

Марцонь пояснив позицію сімей загиблих, які вважають, що учасники ДТП - Олена Зайцева та Геннадій Дронов - зобов'язані порівну відшкодувати їм грошову компенсацію.

Також адвокат вважає, що сам судовий процес буде складним і досить затяжним.

"Ми очікуємо досить тривалого судового процесу. Судячи з підготовчих засідань, скільки було заявлено скарг. Але ми сподіваємося на справедливе рішення", - додав він.

Нагадаємо, у Харкові 6 лютого пройшло підготовче засідання суду у справі про ДТП на Сумській, під час якого Олена Зайцева вчергове визнала свою провину та розкаялася у скоєному.

Водночас сторона захисту Дронова заперечила проти клопотань прокуратури про продовження запобіжного заходу і початку попереднього розгляду справи.

Напередодні в мережі з'явилися обвинувальні акти по Дронову та по Зайцевій. Як з'ясувалося, з відповідного документа по підозрюваній "зникли" згадки про опіати, які були виявлені в її організмі після аварії.