У Львові викрили міні-завод, що підробляв каву відомої марки

У Львові правоохоронці викрили та припинили роботу міні-заводу з виготовлення фальсифікованої кави.

Про це інформує прес-служба обласного управління Нацполіції.

"Правоохоронці отримали інформацію, про те, що на Львівщині діє розгалужена мережа збуту фальсифікованої кави відомого товаровиробника. Під час слідчо-оперативних заходів було встановлено особу організатора підпільного "бізнесу", місце розташування міні-заводу з виготовлення кави, а також канали збуту фальсифікату", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у прес-службі, 45-річний львів'янин облаштував виробництво у власному домогосподарстві на другому поверсі будівлі, куди потрапити можна було лише ліфтом. Потужність міні-заводу сягала тисячі пачок кави на добу. Фальсифікована продукція відвантажувалась з цеху у Львові, а збут проводився через підставних осіб в іншому регіоні України, де зловмисник організував так званий "офіс продаж".

Підроблена кава розповсюджувалась на оптових ринках Львова, а також у мережі невеличких торгівельних закладів західного регіону. Робота з клієнтами також проводилась через мережу Інтернет.

Під час санкціонованих обшуків поліцейські вилучили обладнання для виробництва та пакування кави, понад дев’ятнадцять тисяч упаковок готової до реалізації продукції, майже сто кілограмів сировини, паперову тару, а також 17 тисяч гривень, виручених від незаконної діяльності.

Організатору злочинного промислу правоохоронці повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

Представники торговельного знаку кави в Україні підтвердили завдання їм значних збитків від незаконного виробництва фальсифікованої кави.