Apple може припинити виробництво iPhone X

Попит на новинку від Apple - iPhone X - виявився значно нижчим, ніж очікувалося, тож компанія може припинити його виробництво вже влітку.

 Про це пише Нypebeast.

За даними аналітиків KGI, в першому кварталі цього року Apple продасть 18 млн iPhone, тоді як раніше очікувані продажу знаходилися в межах 20-30 млн.

Фахівці пов’язують це з тенденцією збільшення терміну експлуатації смартфона у китайських користувачів, що вже вплинуло на прогнози по продажах брендів Huawei і OPPO.

Крім того, в KGI зазначають, що китайські споживачі віддають перевагу великим екранам, а формат дисплея iPhone X і його "брова" зменшують корисну площу до рівня нижче iPhone 8 Plus, чим і незадоволені потенційні покупці.

Окрім цього, аналітики вважають, що Apple зовсім зніме з виробництва інноваційну модель вже в середині 2018 року, коли почнеться виробничий цикл тріо наступного покоління, яке буде включати два OLED-смартфона (у тому ж форматі, що і зараз, а також Plus-версія з 6,5 панеллю) і один IPS-варіант з 6,1 екраном.

Існуючий iPhone X може зупинитися на позначці 62 млн проданих одиниць, тоді як очікування знаходилися в межах 80 млн.

В цілому експерти очікують від компанії помірного зростання продажів смартфонів у першій половині 2018 року (у межах 5%) за рахунок хороших продажів iPhone 7 і iPhone 6. Найближчий квартальний звіт буде опублікований 1 лютого.