Передплатити Підтримати

Названо дату найпотужніших санкцій США проти Росії

Першу із семи "кремлівських доповідей" адміністрації США, яка містить деталі нових санкцій проти Росії, оприлюднять 29 січня.

Про це заявив посол США в Росії Джон Хантсман, передає "Голос Америки".

Очікується, що Вашингтон введе нові санкції проти Росії у зв'язку з її передбачуваним втручанням в президентські вибори в США в 2016 році.

У відповідь на питання скільки людей потраплять під нові каральні заходи США, посол Хантсман сказав: "Подивимося". Він додав, що, безсумнівно, нові санкції вплинуть на відносини США з Росією.
У відповідь на цю заяву американського посла російський сенатор Олексій Пушков пригрозив, що нові антиросійські санкції США зроблять конфронтацію з Росією незворотньою.

Пізніше стало відомо, як російські олігархи намагаються уникнути попадання в список і захистити свої активи.

Як повідомляв "Обозреватель", російські спецслужби зафіксували небувалу активність фінансової розвідки США в країнах Європи і ряді інших держав, пов'язану з підготовкою до введення нового списку санкцій проти Москви.

Очікується, що США можуть фінансово знищити "ближнє коло" Путіна після того, як буде оприлюднено наймасштабнішу доповідь про "індивідуальні санкції" проти російських олігархів і чиновників.