У Донецькій області за тиждень затримали 25 осіб, які воювали за «ДНР»

На блокпостах Донеччини за минулий тиждень затримали 25 осіб, які брали безпосередню участь у незаконних збройних формуваннях «ДНР».


Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГУ Нацполіції у Донецькій області.

Як зазначили у відомстві, за останні 7 днів крізь систему стопконтролю пройшло більше 1,7 тисяч вантажівок, понад 23 тисячі легкових автомобілів та 42 тисячі цивільних осіб. Кожну одиницю автотранспорту ретельно оглядали, а громадян, які викликали підозру, перевірялися за наявними базами МВС.

«В результаті превентивних заходів затримано 25 осіб, які брали безпосередню участь в незаконних збройних формуваннях «ДНР» та ще 7, що підтримує з бойовиками тісний зв’язок», - йдеться у повідомленні.

Поліція Донеччини заблокувала три спроби провезти зброю і п'ять разів - наркотичну речовину. До територіальних підрозділів поліції відправили трьох розшукуваних зловмисників, а ще виявили вісім людей, які знаходилися на українській території нелегально.

Поліцейські закликали громадян із розумінням ставитись до перевірок, які проводяться на блокпостах, тому що вони спрямовані на забезпечення їх безпеки.